Özgür Gülüşler için

Hakkımızda

“Kalite ve Hizmet Politikamız”

Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak uluslararası standartlarda hasta ve çalışan memnuniyetini, güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktayız. Yenilikleri takip eden, organize, güvenilir ve ekip çalışmasına inanarak tüm branşlarda sağlık hizmeti veren bir klinik olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

İçinde yaşadığımız toplumun tamamlayıcı bir parçası olan diş hekimliği hizmetini, sizlere yüksek standartlarda sunarken aynı zamanda ülkemizin ekonomik şartlarını da dikkate alarak fiyat politikasını belirlemekteyiz. Bu doğrultuda vazgeçemeyeceğimiz prensiplerimiz;

  • Evrensel standartta diş tedavisi için kaliteli sarf malzeme, üst düzey ekipman
  • Bulaşıcı hastalık riskine karşı ileri derecede güvenlikli sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulamaları
  • Yetkin personel varlığı. (Diş Hekimi, Dental Asistan, Diş Teknisyeni)
  • Güvenilir ve kaliteli hizmetten taviz verilmeden en uygun koşullar.

Ekibimiz

DSC_9816

Özgür Önder

Gazi Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi 2001 Mezunu, Bakırköy Acıbadem Hastanesi 2003-2004, Kozyatağı Acıbadem Hastanesi Klinik Şefi 2004-2011, Lifemed Tıp Merkezi ağız diş sağlığı kliniği işletmeciliği 2011-2013, 2013 ten bu yana kendi kliniği olan Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

DSC_9852

Nur Önder

8 Yıllık tecrübesi ile 2013 yılından bu yana Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde klinik sorumlusu olarak ekibimizde yer almaktadır.

DSC_9837

Berivan Gümüş

16 Yıllık Dental Asistanlık tecrübesi, 2017 yılından bu yana Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.

DSC_9833

Duygu Demirci

2 Yıllık Dental Asistanlık tecrübesi, 2018 yılından bu yana Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği'nde devam etmektedir.