Hakkımızda

Hakkımızda

Diş Hekimi Özgür Önder 

Diş Hekimi Özgür Önder Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2001 yılında mezun olmuştur.

2002 – 2003 yılları arasında askerlik görevini Diş Hekimi Ast. Teğmen olarak yapmıştır. 

2003 – 2004 Bakırköy Acıbadem Hastanesi

2004 – 2011 Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Diş Kliniği Sorumlusu ve Hekimi olarak çalışmıştır.

2011 – 2013 Özel Lifemed Tıp Merkezi Diş Bölümü İşletmesi ve Hekimliğini yapmıştır.  

2013 yılından beri İstanbul Caddebostan’da bulunan muayenehanesinde Gülüş Tasarımı ve estetik işlemler başta olmak üzere tüm dental tedavileri uygulamaktadır.

Çeşitli kongre ve eğitimler almıştır ve halen mesleki ihtiyaçlar doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. 

“Kalite ve Hizmet Politikamız”

Özgür Önder Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak 9 yıldır uluslararası standartlarda hasta ve çalışan memnuniyetini, güvenliğini en üst düzeyde sağlamaktayız. Yenilikleri takip eden, organize, güvenilir ve ekip çalışmasına inanarak tüm branşlarda sağlık hizmeti veren bir klinik olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

İçinde yaşadığımız toplumun tamamlayıcı bir parçası olan diş hekimliği hizmetini, sizlere yüksek standartlarda sunarken aynı zamanda ülkemizin ekonomik şartlarını da dikkate alarak fiyat politikasını belirlemekteyiz. Bu doğrultuda vazgeçemeyeceğimiz prensiplerimiz;

  • Evrensel standartta diş tedavisi için kaliteli sarf malzeme ve üst düzey ekipman
  • Bulaşıcı hastalık riskine karşı güvenlikli sterilizasyon ve dezenfeksiyon uygulamaları
  • Yetkin personel varlığı. (Diş Hekimi, Dental Asistan, Diş Teknisyeni)
  • Güvenilir ve kaliteli hizmetten taviz verilmeden en uygun koşullar.

Galeri

Sizden Gelen Yorumlar

5/5
Özlem Hasgül
Özlem Hasgül
Read More
Sevgili Özgür’le yollarımız 2006 yılında, yanlış bir tedaviden dişimi kurtardığı gün kesişti. O günden beri ağız sağlığımı güvenle kendisine emanet ettim. Bence bir hekimin en büyük başarısı hastasının güvenini kazanmasıdır. Yıllara yayılan gelişimi, tecrübesi ve işine olan saygısı Özgür doktorumdan vazgeçmeme nedenimdir.
buse celik
buse celik@buseçelik
Read More
Yıllardır beni hep güler yüzle karşılayan diş hekimim ve harika ekibine teşekkürler 🙂 Bir operasyona başlamadan önce tüm bilgelerin verilmesi ve aşamaların anlatılması tüm korkularımı ve endişelerimin gitmesini sağlıyor. Sadece dişlerimizle ilgili değil tüm konularla ilgili bilgiler edinebildiğim Özgür Bey'e teşekkür ediyorum.
Hakan Şimşek
Hakan Şimşek
Read More
Özgür Bey benim gibi bir dişçi korkağını bile rahat şekilde tedavi olacak, tedavisini takip edecek hale getirebilen oldukça cana yakın ve hasta psikolojisini iyi anlayan bir hekim. Kendisinin yanısıra ekibi de oldukça güler yüzlü ve sevgi dolu. İnsanın diş rahatsızlığı olmasa bile sohbet etmeye gidesi geliyor 🙂 Herkese tavsiye ederim.
Haldun Aydincan
Haldun Aydincan
Read More
Mesleğine gönülden bağlı, hastayı yapacakları ile ilgili olarak öncesinde çok net ifadelerle bilgilendiren, tedavi sırasında hastanın rahatlığını ön planda tutan, hasta diyaloğu üst düzeyde, mükemmeliyetçi, son derece titiz, insan gibi insan bir hekim. Hastası olmaktan son derece memnunum.
OZGE GORKEY
OZGE GORKEY
Read More
Diş doktoru korkumu sayesinde yendim..eli çok hafif, gerçekten çok tecrübeli, bilgili, cana yakın..artık ailemizin doktoru oldu..iyi ki var, iyi ki tanıdım...
Previous
Next
Şimdi Arayın